Ugandos laukinės gamtos tarnyba Jacobas Kiplimo nustato rekordą

Automatinis juodraštis
Ugandos laukinės gamtos tarnyba

Ugandos laukinės gamtos administracijos tolimų paauglių sensacija, Jokūbas Kiplimo, praėjusią savaitę, 2020 m. spalio 17 d., iškovojo aukso medalį 2020 m. pasaulio lengvosios atletikos pusmaratonyje Gdynėje, Lenkijoje.

19-metis Kiplimo nuvažiavo nuo Kenijos „Kibiwott Kandie“ už mylios nuo finišo linijos ir iškovojo auksą pagal naują čempionato rekordą 58:49.

Pirmasis pasveikino Kiplimo buvo Ugandos prezidentas, jo ekscelencija Yoweri Kaguta Museveni, kuris tweeting parašė: „Sveikiname jus, Jacobai Kiplimo, laimėjus auksą Ugandai pasaulio pusmaratonio čempionate. Taip pat sveikinu Joshua Cheptegei ir likusius komandos narius; Ugandos vėliava buvo iškelta taip aukštai “.

Po to, kai praėjusį mėnesį Monake Moneptas sumušė 5000 metrų pasaulio rekordą, Cheptegei pasiekė rezultatą 12: 35.36, o Kiplimo Ostravoje laimėjo 5000 metrų asmeninį rekordą 12: 48.63 ir tada pasiekė pirmaujančią vietą pasaulyje 3000 m. asmeninis rekordas 7: 26.64 Romoje.

Ugandos laukinės gamtos tarnyba paskelbė facebooke: „Sveikiname mūsų darbuotojus Jacobą Kiplimo laimėjus auksą Ugandai pasaulio pusmaratonio čempionate. Jokūbas Kiplimo tampa visų laikų jauniausiu vyrų pasaulio pusmaratonio čempionu! Ugandietis nustatė pasaulio lengvosios atletikos iki 20 metų pusmaratonio geriausių rezultatų rezultatą 58:49 ir ​​čempionato pusmaratonio rekordą! “

2016 m. Vasaros olimpinėse žaidynėse Kiplimo tapo jauniausiu sportininku, atstovavusiu savo šaliai, būdamas 15 metų. 20 m. Lapkričio 14 d. Kiplimo sukanka 2020 metų.

Jis yra kilęs iš Nilotic Sabiny genties, susijusios su mirštančia moterų lytinių organų žalojimo (FGM) yda 4321 metrų kalno šlaituose. Elgonas Rytų Ugandoje, kalbantis Kupsabiny ir Kalenjin tarme, kalbant jų Kenijos santykiais, kuris per keletą metų sukūrė keletą didelių atstumų.

Tai paaiškina ir pabrėžia šalies patekimą į didžiųjų tolimųjų tautų klubą, prilygstantį Kenijai ir Etiopijai.

Ar esate šios istorijos dalis?

• Jei turite daugiau informacijos apie galimus papildymus, interviu, kurie bus rodomi eTurboNewsir matė daugiau nei 2 milijonai, kurie mus skaito, klauso ir žiūri 106 kalbomis paspauskite čia
  • Daugiau istorijos idėjų? Paspauskite čia

KĄ IŠSIIMTI IŠ ŠIO STRAIPSNIO:

• Spalio 11 dieną tautietė ir kita Ugandos laukinės gamtos administracijos ilgų nuotolių bėgikė Sarah Chelangat finišavo trečioje pozicijoje per 10,000 XNUMX metrų „Hengelo“ susitikimą, vykusį Olandijoje.
  • Jei turite daugiau informacijos apie galimus papildymus, interviu, kurie bus rodomi eTurboNews, ir matė daugiau nei 2 milijonai, kurie skaito, klauso ir žiūri mus 106 kalbomis, spustelėkite čia.
  • At the 2016 Summer Olympics, Kiplimo became the youngest athlete to represent his country at the age of 15.