Avialinijos Oro uostas Aviacinis Breaking kelionių naujienos Verslo kelionė Kelionės tikslas Prabanga Naujienos žmonės Atsakingas Saugumas apsipirkimas Turizmas Turistinis Transportavimas Kelionių laidų naujienos Trendai

Geriausi ir prasčiausi pasaulio oro uostai verslo klasės keliautojams

Geriausi ir prasčiausi pasaulio oro uostai verslo klasės keliautojams
Geriausi ir prasčiausi pasaulio oro uostai verslo klasės keliautojams
Parašyta Haris Johnsonas

Nors skrydis verslo klase yra tai, ko daugelis keliautojų niekada nepatirs, tai gali būti puikus malonumas ypatingai progai.

Tačiau kurie oro uostai siūlo geriausią patirtį verslo klasės keliautojams?

Naujame oro linijų pramonės tyrime buvo suskirstyti geriausi pasaulio oro uostai keliaujantiems verslo klase, remiantis tokiais veiksniais kaip holų skaičius, aptarnaujamų krypčių skaičius, laiku atliekamų skrydžių procentas ir oro uosto įvertinimas, siekiant atskleisti geriausius (ir blogiausius) verslo klasės oro uostus. keliauti po pasaulį.

Geriausi verslo klasės oro uostai pasaulyje

rangasOro uostasŠalisSalėsAptarnaujami kelionės tikslaiKasmetiniai skrydžiai laikuOro uosto įvertinimas /5Verslo klasės balas /10
1Heathrow oro uostasDidžioji Britanija4323975.4%47.10
2Hanedos oro uostasJaponija2710986.4%57.03
3Changi oro uostasSingapūras2017582.0%56.83
4Frankfurto oro uostasVokietija2537571.3%46.35
5Šarlio de Golio oro uostasPrancūzija2630170.8%46.22

Aukščiausią bendrą verslo klasės įvertinimą turintis oro uostas yra Hitrou oro uostas, kurio balas yra 7.10 iš 10. Hitrou oro uostas yra vienas judriausių oro uostų pasaulyje, vykdantis skrydžius į daugybę vietovių ir daugiau nei 230 unikalių krypčių visame pasaulyje. pasaulis. Oro uoste yra bene daugiausiai verslo klasės holų – 43 keleiviai gali mėgautis.

„WTM London 2022“ vyks 7 m. lapkričio 9-2022 d. Registruotis dabar!

Antroje vietoje yra Hanedos oro uostas, kurio vidutinis balas yra 7.03 iš 10. Oro uostas tradiciškai vykdo daugumą Tokijo vietinių tarptautinių kelionių, tačiau vis labiau plečia savo tarptautines operacijas. Oro uoste yra geriausias laikas, nes 86.4% skrydžių išvyksta laiku.

Blogiausi verslo klasės oro uostai pasaulyje

rangasOro uostasŠalisSalėsAptarnaujami kelionės tikslaiKasmetiniai skrydžiai laikuOro uosto įvertinimas /5Verslo klasės balas /10
1Ninoy Aquino tarptautinis oro uostasFilipinai1410159.6%30.88
2Gatwick AirportDidžioji Britanija1220067.8%31.82
3Newark Liberty tarptautinis oro uostasJAV1220069.4%32.03
4Orlando tarptautinis oro uostasJAV615276.6%32.10
5Indira Gandhi tarptautinis oro uostasIndija1214176.2%32.30
6Hario Reido tarptautinis oro uostasJAV616778.6%32.43
7Kvala Lumpūro tarptautinis oro uostasMalaizija1814473.5%32.50
8Charlotte Douglas tarptautinis oro uostasJAV618779.2%32.84
9Finikso „Sky Harbor“ tarptautinis oro uostasJAV815380.2%32.97
9Josep Tarradellas Barselona–El Prat oro uostasIspanija519471.5%42.97

Žemiausias bendras verslo klasės balas yra Ninoy Aquino tarptautinis oro uostas, kurio balas yra 0.88 iš 10. Kadangi Manilos oro uostas yra pagrindiniai vartai į Filipinus, jis gavo prasčiausius balus trijose skirtingose ​​kategorijose: kelionių krypčių skaičius -Laiko našumas ir Skytrax įvertinimas.

Antroje vietoje yra JK Getviko oro uostas, kurio vidutinis balas yra 1.82 iš 10. Londono Hitrou oro uostas yra vienas geriausių verslo klasės kelionių oro uostų, o Getviko oro uostas yra priešingas. „Skytrax“ surinko vos 3 balus iš 5, o Getvikas buvo vienas prasčiausių oro uostų pagal skrydžių rezultatus laiku – tik 67.8 % oro uostų buvo laikomi laiku.

Susijusios naujienos

Apie autorių

Haris Johnsonas

Haris Johnsonas buvo užduočių redaktorius eTurboNews daugiau nei 20 metų. Jis gyvena Honolulu, Havajuose ir yra kilęs iš Europos. Jam patinka rašyti ir skelbti naujienas.

Prenumeruoti
Pranešti apie
svečias
0 komentarai
Inline atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
0
Norėtum savo minčių, pakomentuok.x
Bendrinti su...